науково-виробнича фірма

НОВИНКИСинтеризаційна піч SP-02
детальніше

Синтеризаційна піч SP-01
детальніше
Про фірмуПитання-ВідповідіЦіниКонтактиКарта доїздуДоставкаСертифікатиКомплектуючіВИСТАВКИ
Українська мова

Про фірму

 

 

Фірма ПРОГРЕТ заснована в 1992 році. За цей період конструкторським відділом нашого підприємства, в якому працюють висококваліфіковані інженери-розробники, програмісти, інженери-механіки і технологи, виконано ряд дослідно-конструкторських розробок, які впроваджені у серійне виробництво. В своїх розробках використовуємо передові технології і найсучаснішу елементну базу, включаючи мікропроцесорну техніку провідних світових виробників. Співпрацюємо з науковими закладами і багатьма підприємствами України та ближнього зарубіжжя. Це дозволяє нам випускати сучасну, надійну і конкурентноздатну продукцію.

Наприкінці 2010 року НВФ «Прогрет» впровадила систему управління якістю, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги.» та отримала сертифікат якості. Сертифікат підтверджує не тільки якість кінцевого продукту, а й кожного технологічного процесу.

В лютому 2015 року НВФ "Прогрет" отримала сертифікат відповідності ( СЕ ) № 151299010 на автоматизовані вакуумні печі типу ТЕРМОДЕНТ Т-07.

Наші печі для відпалу кераміки, муфельні печі, воскотопки, електрошпателі, прилади вимірювання і регулювання температури застосовуються в ортопедичній стоматології, ювелірному виробництві та в інших галузях народного господарства.

 

© 2009, “Progret”
Всі права захищені.
Про фірмуПитання-ВідповідіЦіниКонтактиКарта доїздуДоставкаСертифікатиКомплектуючіВИСТАВКИ
розробка веб-сайту : weBСвіт